WhitePipe - integrare cu Fotografi-Cameramani

Parteneriatul WhitePipe și Fotografi-Cameramani.ro: Eficiență și inovație în businessul fotografiei de nuntă. Descoperă integrarea și avantajele pe care le aduce!
Despre parteneriatul WhitePipe și Fotografi-Cameramani.ro

Începând cu februarie 2024, suntem încântați să anunțăm parteneriatul nostru strategic cu Fotografi-Cameramani.ro, cel mai mare catalog online de fotografie și videografie de nuntă. La WhitePipe, înțelegem cât de important este pentru profesioniști să aibă un flux de lucru eficient și integrat, iar această colaborare reprezintă un pas semnificativ în această direcție.

Fotografi-Cameramani.ro adună o comunitate activă de peste 3500 de membri, oferind un mediu propice pentru schimbul de idei și experiențe. Cu concursuri de fotografie și videografie organizate de peste 11 ani și soluții software și de marketing dedicate, catalogul a lansat la începutul anului 2024 parteneriatul cu platforma WhitePipe.

Stefan Iorgulescu, co-fondator Fotografi-Cameramani, a declarat entuziast: “Am integrat WhitePipe în ecosistemul nostru ca și o extensie a contului de membru din Fotografi-Cameramani.ro. Soluția oferă utilizatorilor noștri o continuitate a proceselor de business din stadiul de marketing și lead generation făcute în catalog, către procesul de management al clienților și livrare a serviciului. Pentru aceste procese, WhitePipe este o soluție perfect croită pe profilul fotografilor și videografilor.”

Paul Pascalau, co-fondator WhitePipe, a declarat: “Această colaborare reprezintă un pas important în eficientizarea proceselor din industria fotografiei și filmărilor de nuntă. Ideea din spatele WhitePipe a venit observând procesele din cadrul unui Studio Photo. Cu tehnologia WhitePipe la îndemână, membrii Fotografi-Cameramani.ro pot naviga mai ușor prin etapele complexe ale afacerilor lor, de la atragerea clienților la livrarea serviciilor de cea mai înaltă calitate.”

Activează astăzi extensia WhitePipe din cadrul Fotografi-Cameramani: WhitePipe pentru a te bucura de prețurile de lansare.

Extensia se poate găsi pe următorul link: WhitePipe

Împreună, ne propunem să aducem valoare adăugată membrilor noștri, facilitând o experiență fluidă și consolidând legăturile în comunitatea noastră. Ne bucurăm să vedem cum această colaborare sprijină creșterea afacerilor și inspiră inovația în lumea fotografiei și videografiei de nuntă. Continuăm să construim împreună și să aducem astfel un plus de eficiență și excelență în această industrie pasionantă.

WhitePipe

The platform lets you see and manage all the deals you have in the pipeline or closed to ensure you have complete visibility of your business.
By
Paul Pașcalău
February 1, 2024

Related Articles

Explore the intricacies of effective contract management on our platform through our insightful blog articles. Stay informed, stay efficient, and unlock the full potential of streamlined contract processes with our expert guidance.

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru

Pentru a te abona, pur și simplu introduce adresa ta. de e-mail și apăsă Abonare. Este rapid, ușor și cel mai bun mod de a rămâne conectat cu noi.
By subscribing you agree to our
No items found.
Mulțumesc! Trimiterea dvs. a fost primită!
Hopa! Ceva nu a mers bine la trimiterea formularului.
__wf_rezervat_moștenire